Prowadzenie parafialnych stron internetowych, parafialny Facebook

Strona parafii zaktualizowana na czas!

Posiadanie parafialnej strony internetowej to połowa sukcesu. Należy zadbać żeby strona była często i chętnie odwiedzana. Żeby tak się stało, warto dodawać cotygodniowe ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, zapowiedzi przedmałżeńskie oraz aktualności, które dotyczą parafii i lokalnej społeczności. Bardzo ważnym miejscem strony internetowej jest galeria - to tutaj parafianie i goście - zaglądają żeby zobaczyć kronikę wydarzeń.

Jeżeli w Waszej parafii nie ma odpowiedniej osoby do prowadzenia strony można zgłosić się do E-parafii. Jesteśmy w stanie wykonywać cykliczne aktualizacje stron internetowych. Gwarantujemy terminowe wykonanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami stron www. Dodatkowo możemy zająć się parafialnym Facebookiem.

Stała obsługa (standard)
Przy stałej współpracy proponujemy aktualizację strony raz w tygodniu (sobota). W ten dzień dodajemy przesłane materiały (ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, wolne terminy Mszy św., zapowiedzi). Ogłoszenia wysyłamy newsletterem (jeżeli strona posiada taką funkcję). Dodatkowo na stronie głównej dodajemy najważniejsze informacje, a galerię uzupełniamy o bieżące wydarzenia. Jeżeli parafia posiada profil Facebookowy, dodajemy ustalone treści.
Stała obsługa (plus)
Porównują pakiet standard i plus, wersja rozszerzona umożliwia aktualizację strony minimum 2x w tygodniu. Oprócz informacji parafialno - lokalnych, możemy dodawać materiały formacyjne. Kanał Facebook jest również częściej aktualizowany, może zawierać posty o wydarzeniach oraz organizowanych konkursach. W tym pakiecie niektóre treści mogą być przygotowane przez E-parafię.