Kalendarze dla parafii

Kalendarze jednoplanszowe

Parafialne kalendarze to idealne miejsce gdzie można umieścić kalendarium parafialnych i lokalnych wydarzeń. Dodatkowo na wydruku w dowolnym miejscu możemy ulokować dane kontaktowe, godziny Mszy św. i nabożeństw. W kalendarzach jednoplanszowych mamy możliwość edycji grafiki oraz całego tekstu łącznie z wykazem świąt i wspomnień. Najczęściej kalendarze jednostronne drukujemy w formacie A3+ (32 x 49 cm) oraz w wariancie dwustronnym w formacie A4 (21 x 29,7 cm). Jeżeli jest taka potrzeba możemy zlecić druk w innym rozmiarze. Drukujemy już od 10 szt.!

Parafialne kalendarze

Proces składania zamówień:

• Po ustaleniu nakładu i rozmiaru, przesyłamy wzór treści oraz standardowe kalendarium zawierające wspomnienia i uroczystości kościelne. Prosimy o odesłanie dokumentów ze swoimi poprawkami. Dodatkowo prosimy o podesłanie loga parafii wraz ze zdjęciami.
  • Po otrzymaniu takich danych, potrzebujemy 2-3 dni na przygotowanie projektu.
  • Po naniesieniu poprawek, plik wysyłamy do drukarni.
  • Cały proces (od projektu do otrzymania wydruków) trwa od 5 do 10 dni roboczych + ewentualna wysyłka.
  • Kalendarze można odebrać osobiście, paczkę możemy również wysłać ubezpieczonym kurierem.
  • W następnych latach przygotowanie makiety na nowy rok jest szybsze. Potrzebujemy nowe zdjęcia oraz ewentualne zmiany w kalendarium.

Inne typy kalendarzy

W ofercie posiadamy również inne typy kalendarzy. Drukujemy kalendarze jednodzielne, trójdzielne, wieloplanszowe, biurkowe (piramidki) oraz książkowe (grawer laserowy).

Kalendarze jednodzielne / trójdzielne - dla parafii

Kalendarze wieloplanszowe - dla parafii