Kontakt
Kontakt

 

Realizacje

Ostatnia realizacja

Realizacje

 

Zobacz nasze referencje

 

Szybki kontakt

E-parafia

ul. Knurowska 8
41-800 Zabrze
tel. 509 382 279
tel. (32) 793 46 04
e-mail: biuro@e-parafia.net

Linia

:: więcej

 

Polecamy

FARA - oprogramowanie dla parafii

 

Oferta

 

Oferta

Tworzenie parafialnych stron internetowych

 

Czciogodny Proboszczu,
dobrze wiemy, że XXI wiek to era informatyzacji i promowania innowacyjnych rozwiązań. Również parafie i instytucje kościelne zwracają uwagę na ważny element każdej wspólnoty, jakim jest dobry przepływ informacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom księży i parafian stworzyliśmy specjalną ofertę skierowaną do parafii, zakonów, kurii diecezjalnych oraz innych instytucji religijnych. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, które dla odbiorców są przejrzyste i funkcjonalne. Dla administratorów są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu zazwyczaj stroną parafialną zajmują się sami proboszczowie i ks. wikarzy, bez jakiejkolwiek pomocy informatyków.

Mamy wieloletnie doświadczenie - pierwszą parafialną stronę internetową utworzyliśmy w 2003 roku dla nowo powstałej parafii św. Jacka w Gliwicach. Warto podkreślić, że projekt e-parafii tworzą osoby związane z Kościołem - wiemy jak funkcjonuje parafia, kancelaria oraz wspólnoty parafialne. Wiedza ta przekłada się na doskonałe wyczucie specyfiki projektów sakralnych, co zostało potwierdzone licznymi referencjami.

E-parafia podczas II Lubelskich Targów Sakralnych 2010 otrzymała I wyróżnienie w kategorii produkt roku za usługę tworzenia parafialnych stron internetowych.

Do dzisiaj z naszej oferty skorzystało wiele parafii oraz instytucji około kościelnych.


 

Co oferujemy

 

Oferta
Tworzenie parafialnych stron internetowych
Co oferujemy