Realizacje

:: więcej

FARA - oprogramowanie dla parafii

Pomoc
  1. Jak mogę złożyć zamówienie?
    Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailownie lub poprzez formularz.

2. Ile trwa realizacja strony internetowej?
    Różnie. Strona w pakiecie mini może zostać uruchomiona nawet w przeciągu jednego tygodnia. Strony większe - Maxi oraz Twoja parafia - ze względu na większy nakład prac programistycznych są realizowane w przeciągu 14 - 21 dni. Strony nietypowe, w szczególności strony dla diecezji, albo innych instytucji kościelnych są oceniane czasowo osobno.

3. Dlaczego warto skorzystać z Waszej oferty?
    Oferujemy parafialne strony internetowe, ponieważ jesteśmy związani z Kościołem, rozumiemy potrzeby księży oraz parafian. Jako pierwsi wprowadziliśmy innowacyjne funkcje internetowe: e-informacje (wysyłanie ogłoszeń parafialnych poprzez e-mail do zarejstrowanych użytkowników), e-kancelarię oraz prosty i funkcjonalny panel CMS do samodzielnej edycji treści i zdjęć.

4. Jak wygląda realizacja zamówienia?
    Po potwierdzeniu zamówienia kontakujemy się z osobą decyzyjną parafii, która będzie koordnynowała prace nad stroną internetową. Ustalamy najważniejsze rzeczy: menu, funkcje strony (zgodnie z wybranym pakietem) oraz zamawiamy domenę - adres strony internetowej.
    Oczekujemy na podesłanie niezbędnych materiałów (zdjęcia kościoła, logo parafii, itd.). W przeciągu kilku dni przedstawiamy projekt graficzny. Na jego podstawie wdrażamy poprawki oraz projektujemy animację flash, jeżeli zamówienie zawiera taki dodatek.
    Rozpoczynamy część programistyczną. Przy pakiecie MINI przedstawiamy stronę do zaakceptowania, w przypadku wyższych pakietów - przeprowadzamy szkolenie (zdalnie) oraz wdrażamy ewentualne poprawki.

5. Nie jesteśmy zdecydowani na odpowiedni pakiet, co wtedy?
    Dla parafii, które same nie wybrały pakietu - oferujemy pomoc. Szczegółowo wyjaśnimy wszystkie możliwości oraz na przykładzie poprzednich realizacji pokażemy w praktyce działanie wszystkich najwazniejszych elementów. Dzięki temu każdy będzie mógł dobrać najdogodniejsze dla siebie funkcje. Parafia jednak musi mieć własne treści oraz zdjęcia, które są wymagane do realizacji strony www.

6. Co z domeną i serwerem?
    Jeżeli parafia nie posiada adresu internetowego oraz serwera - oferujemy nasze dodatkowe usługi. Domenę i serwer na 1 rok dodajemy gratis. Każdy następny okres abonamentowy (rok) jest płatny - domena z końcówką .pl to koszt 130 zł a serwer 100 zł rocznie. Każde konto zawiera w standardzie 2 skrzynki mailowe o pojemności 150 MB każda.

7. Czy dostajemy kopię plików?
    Tak. Po zamknięciu projektu, zgrywamy pliki na CD. Paczkę przesyłamy na adres parafii. Dołączamy dowód zakapu w postaci faktury VAT. Wszystkie ceny podane na stronie zawierają 22% podatku VAT.

8. Co jeszcze oferuje Wasza agencja reklamowa?
    Oprócz projektowania stron intetrnetowych oferujemy również projekt i druk różnych materiałów promocyjnych. Kalendarze, kartki świąteczne, plakaty, banery, ulotki i wiele innych.

Co oferujemy