Projekt i druk - dla parafii

Od projektu po druk

Parafie oraz inne instytucje kościelne również potrzebują materiały promocyjno - informacyjne. Nasi graficy są w stanie zaprojektować odpowiednie publikacje na różne okazje. Rok tematyczny, odpust parafialny, dożynki, zjazd kursowy, konsekracja kościoła, Misje święte - na takie okazje najczęściej przygotowujemy pliki, które później wysyłamy do zaprzyjaźnionych drukarni, co gwarantuje konkurencyjną cenę i bardzo wysoką jakość druku.

Lista rzeczy, które możemy stworzyć jest praktycznie nieograniczona. W swoim portfolio mamy również projekty gazetek parafialnych, publikacje drukowane, tabliczki opisujące pomieszczenia kościoła, szklane tablice informacyjne czy gadżety parafialne (kubki, długopisy, podkładki pod myszy, smycze, itd.).

plakaty
zaproszenia