Od 17 lat świadczymy usługi dla parafii

E-parafia - Twoja parafia w internecieE-parafia od 17 lat zajmuje się świadczeniem usług dla polskich parafii. Jako pierwsi w Polsce (rok 2007) stworzyliśmy usługę tworzenia parafialnych stron internetowych na autorskim oprogramowaniu, które zostało dobrze przyjęte przez Księży Proboszczów. Dzisiaj usługa jest dalej rozwijana o nowe wersje i funkcjonalności. Nasza oferta została doceniona przez Targi Sakralne Lubsacro.  W 2010 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii produkt roku.

Dodatkowo oferujemy: kalendarze parafialne, prowadzenie stron internetowych (oraz Facebooka), logotypy dla parafii, projekt i druk materiałów promocyjno-informacyjnych. Księżom z naszych stron proponujemy usługę kompleksowego serwisowania komputerów.

E-parafia to część firmy kotonski.pl - grupa pracowitych i doświadczonych specjalistów, która świadczy podobne usługi dla firm, stowarzyszeń i innych instytucji. Najważniejszą rzeczą w naszej firmie jest świadczenie usług na wysokim poziomie oraz oferowanie wartościowych produktów, które są potrzebne dla "drugiej strony".

Wiedzę dot. funkcjonowania
parafii i kancelarii
Profesjonalną
opiekę
Duże doświadczenie
i zaangażowanie zespołu

Początki tworzenia parafialnych stron internetowych

Początek tworzenia parafialnych stron internetowychWszystko zaczęło się od ministrantury. To tutaj jako młody chłopak zaproponowałem ks. opiekunowi stworzenie strony internetowej dla LSO. Był to rok 1997. Później stworzyłem stronę dla sąsiedniej parafii. Zaczęły pojawiać się nowe realizacje dla znajomych Księży. Jako ministrant, lektor i ceremoniarz - wiem jak funkcjonuje parafia i kancelaria. Dlatego tak dobrze współpracuje mi się z parafiami.

E-parafia.net w liczbach

17 lat działalności
21 lat od stworzenia pierwszej strony (LSO)
60+ parafii, które nam zaufało
3 serwery do obsługi stron parafialnych

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszej szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowe usługi dla każdej parafii. Naszą specjalnością są strony internetowe. Dodatkowo oferujemy kalendarze parafialne, loga, pieczęcie, projekt i druk materiałów informacyjnych. Zajmujemy się również naprawą komputerów i obsługą informatyczną parafii.