Obsługa informatyczna parafii

Posiadamy duże doświadczenie w naprawie i konfiguracji komputerów. Swoje usługi świadczymy klientom prywatnym, firmom oraz parafiom. Jesteśmy w stanie zaoferować prace serwisowe w dogodnych godzinach. Większość prac wykonujemy na miejscu, jeżeli jednak stwierdzimy konieczność zabrania sprzętu na serwis - staramy się go zwrócić tak szybko, jak jest to możliwe. Najszczęściej pracujemy na terenie Archidiecezji Katowickiej (Diecezji Gliwicka, Katowicka, Opolska).

Zakres usług:

• doraźna naprawa (sprzęt / oprogramowanie);
  • przeglądy okresowe;
  • instalacja i konfiguracja: systemów operacyjnych (Windows), dodatkowego oprogramowania (w tym programów antywirusowych), urządzeń i peryferiów komputerowych, sieci lokalnej i internetu;
  • instalacja oprogramowania do obsługi pracy kancelarii (np. Fara).;
  • tworzenie i odzyskiwanie kopii bezpieczeństwa (serwery NAS);
  • usuwanie wirusów komputerowych;
  • doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego;
  • szkolenia z obsługi komputera i programów.

Sprzedaż komputerów i laptopów

Dzięki współpracy z hurtowniami możemy zakupić sprzęt dopasowany do Waszych potrzeb w konkurencyjnych cenach. W ofercie: komputery, laptopy oraz wszystkie dodatki (monitory, klawiatury, myszy, karty rozszerzające, itd.).  Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem programów antywirusowych ESET.

tel. 509 382 279